Kontakt

Aby umówić termin realizacji poszczególnych usług w naszym warsztacie, należy skontaktować się z firmą Magirex. Wykonujemy zarówno pilne naprawy, jak i regularne przeglądy czy wymiany materiałów eksploatacyjnych. Terminy ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta oraz aktualnej dostępności naszych specjalistów.

Poniżej przedstawiamy dane, dzięki którym możesz skontaktować się z naszym serwisem. Na naszej stronie znajdziesz również formularz elektroniczny, który wystarczy wypełnić, by przesłać nam zapytanie dotyczące oferowanych usług. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, by ustalić termin wizyty w naszym warsztacie lub omówić dodatkowe kwestie.

Dlaczego warto skontaktować się z naszym serwisem?

Nasi specjaliści chętnie odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty. Kontakt z nami pozwala na podjęcie decyzji na temat wykonania konkretnej usługi, a także określenie jej przewidywanej ceny. Kontaktują się z nami m.in. osoby, które chcą pełnić się co do dostępności poszczególnych części zamiennych – to ważne zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebna jest szybka naprawa auta.Staramy się dysponować wszystkimi niezbędnymi elementami od ręki, co pozwala na błyskawiczne realizowanie prac – często w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych.

Wykonujemy wymianę rozrządu, oleju czy filtrów w klimatyzacji. Przeprowadzamy też bardziej rozległe naprawy w obrębie różnych instalacji samochodowych. Zakres realizowanych prac zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta i stanu technicznego auta. Działamy w Rudzie Śląskiej, ale chętnie odwiedzają nas kierowcy z okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy z naszym warsztatem!

Mieścimy się w Rudzie Śląskiej

MAGIREX
Ul. Kokotek 64
Kod: 41-700, Ruda Śląska
NIP:6481776874
Mapa

W tygodniu: 08:00 – 16:00
Soboty: ZAMKNIĘTE
Niedziele: ZAMKNIĘTE

Napisz do nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Temat (wymagane)

    Treść wiadomości (wymagane)