Zajmujemy się dynamiczną wymianą oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Posiadamy nowoczesne, w pełni automatyczne urządzenie Liqui Moly Geartronic 3. Jego działanie polega na wypompowaniu zużytego oleju, zważeniu go oraz podaniu takiej samej ilości nowego, świeżego oleju. Liqui Moly Geartronic 3 pozwala na utrzymanie stałego poziomu oleju podczas jego wymiany. Urządzenie wyposażone jest m.in. w: program płukania węży, czujnik temperatury, precyzyjną wagę, automatyczne wykrywanie i zmienianie kierunku przepływu oleju, wewnętrzną bezę danych, dotykowy ekran.

Dlaczego wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów jest ważna?

Warto pamiętać, że regularna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów jest niezbędna do prawidłowego działania całego pojazdu. Każdemu właścicielowi zależy na długiej i bezawaryjnej żywotności samochodu. Olej redukuje tarcie między poszczególnymi częściami auta oraz obniża temperaturę jednostki napędowej. Dlatego wszystkim, którym zależy na dobrej pracy silnika, zalecamy regularną wymianę oleju.

Zaleca się wymianę oleju minimum co roku, np. przed przeglądem samochodu. Rekomenduje się również wymianę średnio co 12-20 tysięcy kilometrów. Uzależnione jest to m.in. od sposobu eksploatacji auta.

Zachęcamy do skorzystania z usługi dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów urządzeniem Liqui Moly Geartronic 3.