big-symbol

Dostawca części samochodowych – MAGIREX

21 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów!

Kilka słów o nas!

Magirex to warsztat samochodowy działający na rynku od 1998 r. Mamy bogate doświadczenie w naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych prawie wszystkich marek.

Zaufało nam tysiące klientów. Dzięki doświadczonym pracownikom, specjalistycznym szkoleniom i certyfikatom oraz współpracy z siecią zaufanych partnerów MAGIREX stał się liderem w naprawianiu samochodów na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza oraz miast ościennych.

MAGIREX to również dostawca części samochodowych w Rudzie Śląskiej! Współpracujemy na rynku z czołowymi producentami oraz hurtowniami zapewniający przy tym naszym klientom szeroki wybór markowych produktów oraz doradztwo w doborze części.

Jakościowe części zamienne

Jako dostawca części samochodowych w Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej i okolicach sprowadzamy wyłącznie sprawdzone, jakościowe elementy. To zarówno wyroby markowe, jak i tańsze zamienniki. To od klienta zależy, jakie części zostaną zastosowane w trakcie naprawy. Stawiamy na kompletny magazyn, by móc realizować prace serwisowe od ręki, bez konieczności oczekiwania na sprowadzenie elementów.

Dokładnie sprawdzamy sprowadzone części zamienne. Ogromne znaczenie ma ich jakość – dzięki odpowiednim elementom można uniknąć konieczności przeprowadzania częstych, kosztownych i czasochłonnych napraw. Współpracujemy wyłączone z producentami godnymi zaufania, którzy oznaczają swoje części odpowiednimi normami i certyfikatami.

Jako dostawca części samochodowych sprowadzamy elementy pasujące do pojazdów różnych marek i modeli. To wyroby pozwalające na naprawę zarówno nowych aut, jak i tych wyprodukowanych nawet kilkanaście lat temu. Elementy te są wykorzystywane m.in. podczas wymiany rozrządu, napraw w obrębie klimatyzacji i elektryki samochodowej czy innych podzespołów w pojeździe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Korzystamy ze sprowadzonych części zamiennych podczas napraw realizowanych w naszym warsztacie. Współpracujemy z klientami z Rudy Śląskiej, Świętochłowic i okolicznych miejscowości.

167a

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2023 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl

Zadzwoń do nas

32 340-40-27

MAGIREX,
ul. Kokotek 64,
Kod: 41-700, Ruda Śląska,
NIP: 648-177-68-74

Tel: 32 340-40-27
Kom: 509-128-586
Mail: magirex2@wp.pl

Godziny otwarcia

W tygodniu:  08:00 – 16:00
Soboty: ZAMKNIĘTE
Niedziele:  ZAMKNIĘTE
POMOC DROGOWA:  24h / 7 dni
1998
Otwarcie warsztatu MAGIREX
Początkowo MAGIREX funkcjonował jako mały warsztat samochodow zlokalizowany w centrum Zabrza.
2008
Zmiana lokalizacji
Pod wpływem dużej liczby klientów MAGIREX zmienia swoją lokalizację na Ruda Śląską oraz otwiera własny magazyn części, aby mu sprostać potrzebom swoich klientów.
2015
MAGIREX partnerem grupy Inter Cars
Po 16 latach działalności MAGIREX staje się partnerem grupy Inter Cars i nawiązuje współprace z serwisem Moto Integrator, a co za tym idzie otrzymujemy tytuł „Perfect Service”.