W ciągu wielu lat działalności zgromadziliśmy grono zadowolonych klientów oraz stałych partnerów, z którymi współpracujemy podczas napraw samochodów. To m.in. firmy produkujące części zamienne do pojazdów, z których korzystamy w trakcie prowadzonych prac serwisowych. Stawiamy wyłącznie na jakościowe, dobrze przetestowane wyroby, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Na naszej stronie znajdziesz listę partnerów, z którymi współpracujemy od wielu lat. To firm z całego świata, znane i cenione na rynku motoryzacyjnym. Dostarczają nam zarówno części zamienne potrzebne podczas napraw, jak i materiały eksploatacyjne – oleje, czynniki chłodnicze do klimatyzacji czy płyny chłodnicze.

Stawiamy na ciągły rozwój. Wdrażamy coraz nowsze rozwiązania, które pozwalają jeszcze skuteczniej zwiększać jakość świadczonych usług, a także skracać czas realizacji naprawy. Stosujemy nowoczesne technologie, jak np. diagnostyka samochodowa, które umożliwiają szybsze określanie źródła problemu i jego sprawniejsze usuwanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi partnerami oraz opiniami klientów, którzy korzystają z usług warsztatu Magirex od wielu lat.

Co mówią nasi klienci i partnerzy?

Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów na temat świadczonych przez nas usług. Sprawdź, co o firmie Magirex mówią właściciele samochodów z Rudy Śląskiej i okolicznych miejscowości.

Opinie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Rudzie Śląskiej! W razie pytań służymy pomocą.

Inter Cars (2)

Inter Cars –

PERFECT SERVIS
Perfect Service –

polmostrówPolmo

SKF
SKF 

NGK
NGK –

pobrane
Tenneco 

Monroe_Yellow_PMS109CV (1)
Monroe

HART
Hart 

auto partner
Auto Partner –

CASTROL
Castrol –

Valeo
Valeo –

TRWTRW 

BOSCH
Bosch –

SachsSachs –

Lemforder
Lemforder –

Kayaba
Kayaba –

FEBI
Febi –

Co mówią nasi klienci i partnerzy?

...terminowa naprawa auta bez niespodzianek cenowych.

TOMASZ PAWŁOWSKI
Polecam Magirex wszystkim kierowcom. Właśnie skorzystałem 8 raz z usług tego warsztatu i za każdym razem terminowo odebrałem auto bez niespodzianek cenowych.  

Bez owijania w bawełnę...

Olga Nitowska
Magirex to zaufany i godny polecenia warsztat. Zazwyczaj wszystkie dorodne naprawy udało się wykonać na poczekaniu. Bez owijania w bawełnę za każdym razem pracownik pokazywał mi zużyte części i dobrze doradził jeśli chodzi o wybór producentów nowych części.  

...serwisując flotę samochodów służbowych...

Błażej Lupek – eduBenefit
Od 4 lat współpracujemy z Magirexem serwisując flotę samochodów służbowych i za każdym razem współpraca jest na najwyższym poziomie. Magirex to jedne z nielicznych warsztatów samochodowych mogących poszczycić się dużym wyborem części na magazynie oraz terminową dostawą zamawianego towaru od wielu producentów.